Přírodní terapie podporuje léčbu civilizačních chorob

Detašované pracoviště MUDr Karla Erbena je tu pro všechny:
kteří marně bojují se svým onemocněním
kteří chtějí podpořit svojí současnou konvenční léčbu
kteří plánují těhotenství a zdravou rodinu
MUDr. Karel Erben
Tomáš Prokeš a MUDr. Karel Erben
Tomáš Prokeš výživový specialista

Grafika webu Podpůrná léčba

Tělo má neuvěřitelnou schopnost sebeléčby, pokud mu dáte, co potřebuje!

Úspěšně se zabýváme podpůrnou přírodní terapií civilizačních chorob

Klasická konvenční léčba dovede pomocí chemických léků úspěšně potlačovat nepříjemné projevy civilizačních chorob (např. pálení žáhy, nevolnost, otoky, bolest apod.). S potlačováním projevů ale většinou nezanikají příčiny vašeho onemocnění. Naopak - vedlejší účinky chemických léků (čtete příbalové letáky ?) ještě více narušují biochemické děje v organizmu, v důsledku čehož můžete časem onemocnět další civilizační chorobou.

„Lékaři předepisují léky, které aspoň na čas uleví od bolesti a potíží, ale v žádném případě neřeší příčiny onemocnění. Důsledkem je pak nekonečné léčení bez vyléčení pacienta.“
MUDr. Karel Erben

Proto je nezbytně nutné jakoukoliv konvenční léčbu podpořit přírodní terapií, která odstraňuje příčiny onemocnění

tím, že:

  • detoxikuje a odkyseluje organizmus
  • snižuje vysokou hladinu homocysteinu - více Z D E
  • podporuje a normalizuje tělesné funkce (harmonizuje metabolizmus)
  • posiluje a moduluje imunitní systém
  • dodává deficitní, životně důležité mikroživiny

Více o příčinách civilizačních chorob Z D E

Odstraníte-li příčiny svého onemocnění - tedy to, co chronickou nebo onkologickou nemoc vyvolalo - vytvoříte ty nejlepší podmínky pro své uzdravení.

Příběh paní Evy

Měla jsem vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, nadváhu a skoro pořád jsem byla unavená. Nic z toho se nelepšilo, naopak, po čase my byla diagnostikována cukrovka a to i navzdory všem lékům, které jsem poctivě užívala. Proto jsem se na doporučení objednala do poradny Zdraví, kde jsem se například dozvěděla, že civilizační choroby nemají na svědomí bakterie a viry, tak jak je to u infekčních chorob, ale převážně průmyslově vyráběná strava. Tu naši předkové neznali a proto se u nich cukrovka, zvýšený cholesterol, či nadváha téměř nevyskytovali.

Pochopila jsem, že pokud se chci opravdu uzdravit, musím odstranit příčiny svých nemocí a žít v souladu s přírodními zákony.

Podpůrná přírodní terapie pana Prokeše zabrala. Můj zdravotní stav se postupně zlepšil: homocystein, cholesterol a cukr se my spravil a navíc jsem zhubla 8 kilo. Ze všeho nejkrásnější ale byl, a stále ještě je, pocit navrácené síly a vitality. Díky tomu se mohu zase naplno věnovat své rodině, zvláště pak mým dvěma malým neposedným vnoučatům.

zdraví, zdravá rodina

 


Přírodní terapie výrazně podporuje základní konvenční léčbu (je-li použita souběžně s ní) a zvyšuje šanci na opravdové uzdravení. Zároveň potlačuje nežádoucí účinky chemických léků.


Grafika pro úvodní stránku alternativní léčení

PODPŮRNÁ PŘÍRODNÍ TERAPIE RAKOVINY   Z D E

Při léčení je potřeba se zaměřit nejenom na důsledek (infarkt, mozkovou mrtvici, nádor, cukrovku, zánět, otok, únavu, nadváhu, ekzem a další), ale především na příčiny (to, co infarkt, mozkovou mrtvici, nádor, cukrovku a další civilizační choroby způsobuje).

Jakmile jsou příčiny odstraněny následuje rychlé vyléčení bez jakýchkoliv vedlejších účinků (pokud nejsou nemocí poškozeny orgány).

Spojením klasické léčby s podpůrnou přírodní terapií vzniká zcela ojedinělá komplexní léčba s maximálním účinkem i šancí na plné uzdravení.

JEDINĚ ODSTRANĚNÍM PŘÍČIN MŮŽE DOJÍT K OPRAVDOVÉMU UZDRAVENÍ.

Jste čím dál více nemocní, přestože užíváte čím dál více léků?
Obáváte se opětovného vzniku infarktu, mozkové mrtvice nebo embolie?
Obáváte se recidivy nádoru?

Grafika stránky podpůrná léčba

Objednejte se na vstupní konzultaci do poradny Zdraví, nebo si nechte změřit homocystein

Z D E

Vaše uzdravení je pro nás tou největší odměnou.

Upozornění: podpůrná přírodní terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím vynikajicím doplňkem.